Dziękujemy za wspólną modlitwę w Niedzielę Misyjną!

Drodzy Rodzice, Dzieci i Pracownicy Przedszkola Niepublicznego nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny,

Z serca pragniemy podziękować Wam za zaangażowanie i wspólną modlitwę, której doświadczyliśmy w minioną Niedzielę Misyjną, 22 października. Tego dnia, podczas każdej Mszy Świętej, zjednoczyliśmy się w intencji misji i misjonarzy rozsiewających Dobrą Nowinę w najdalszych zakątkach świata. ???? Wasza obecność i modlitewne wsparcie są wyrazem solidarności z tymi, którzy na co dzień poświęcają swoje życie, aby nieść pomoc i nadzieję potrzebującym. ????

Szczególne słowa uznania kierujemy do naszych drogich dzieci, które z taką otwartością i radością uczestniczyły w tym wydarzeniu. Wasza niewinność i szczerość są inspiracją dla nas wszystkich i przypominają o prostocie, z jaką powinniśmy przyjmować przesłanie miłości i braterstwa. ????

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Rodzicom za to, że znaleźli czas, aby przyjść z nami na Mszę Świętą i modlić się w tak ważnej intencji. Wasze zaangażowanie pokazuje, jak ważne są dla nas wartości chrześcijańskie i jak bardzo pragniemy je przekazywać naszym dzieciom. ????

Przedszkole Niepubliczne nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny to miejsce, gdzie każdy dzień jest okazją do wzajemnego ubogacania się na duchu. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie przeżyć ten wyjątkowy czas modlitwy i refleksji. ????

Z wdzięcznością i serdecznymi pozdrowieniami, ????

Zespół Przedszkola Niepublicznego nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed