Baw się i ucz

Przedszkole Niepubliczne nr 6 Zgromadzenia sióstr Misjonarek Świętej Rodziny mieści się  na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku przy ulicy Zielnej 16. Działalność oświatową Siostry podjęły już wiele dziesiątków lat temu ( pierwsze ślady pracy sięgają okresu II wojny światowej) to budynek przedszkolny, z małymi zmianami, w obecnym kształcie stoi blisko 20 lat.

Przestronne sale
Duży Plac Zabaw
Logoterapia
Codzienna Modlitwa

Oferta w Wielkim Skrócie

box_o_nas_1 Liczne Zajęcia
Zajęcia badawcze, zajęcia kulinarne, zajęcia plastyczne z wykorzystaniem rożnych technik i materiałów.
box_o_nas_2 Zabawa Na Dworze
Codzienne przebywanie na świeżym powietrzu (zabawy na dużym placu zabaw lub spacer).
box_o_nas_3 Własne posiłki
3 posiłki dziennie, które przygotowywane są w przedszkolnej kuchni z uwzględnieniem diety.
box_o_nas_4 Autorski program
Pracujemy na autorskim programie, który zawiera dwa dodatkowe obszary: religijny i moralny.
godzin nauczania
posiłków w roku
porannych katechez
dni w roku opieki
dzieci w przedszkolu

Nasze Panie

Wszyscy pracownicy mają możliwość doskonalenia zawodowego, które obejmują szkolenia i programy rozwoju zawodowego.

Nauczyciel Angielskiego
Pomoc Nauczyciela
Nauczyciel Stażysta

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko dołączyło do Nas

box-footer-1a
Zdjęcia
Ahead legitimate archly lizard forceful this some gurgled thus mercifully thus some guinea bandicoot favorably.
box-footer-2
Filmiki